Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НСП", ідентифікаційний код фінансової установи, згідно з ЄДРПОУ: 38976787, місцезнаходження фінансової установи: код території за КОАТУУ: 8039100000, 01054, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Тургенєвська, будинок 32-А, офіс 3, Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – дата запису: 13.11.2013, номер запису: 1 480 102 0000 057321, (далі ТОВ "НСП") є фінансовою компанією, що здійснює переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Наша компанія внесена до реєстру НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ (свідоцтво серія ФК №466 від 15.04.2014р.), має чинну ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, що видана НБУ за № 24 від 29.12.2014р.

Компанія є учасником Внутрішньодержавної небанківської платіжної системи "FLASHPAY" (платіжна організація ПрАТ "Банк Фамільний", адреса: Україна, м. Київ, 03039, Голосіївський проспект, будинок 26а). 

В наших пунктах надання фінансових послуг ви зможете оплатити послуги всіх мобільних операторів, Інтернет провайдерів, кабельного і супутникового телебачення, IP-телефонії, послуг ГТС, житлово-комунальних платежів та інші. 

ГРАФІК РОБОТИ 

понеділок - п'ятниця з 10:00 до 18:00 без перерви

субота та неділя - вихідні

вихідні - субота та неділя, а також відповідно до державних свят.

 

Інформація про учасників фінансової установи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАТА МЕНЕДЖМЕНТ ЦЕНТР", код ЄДРПОУ: 37762002, місцезнаходження: 01013, м. Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ДЕРЕВООБРОБНА, будинок 7, розмір внеску до статутного капіталу: 10 000 000 грн. 00 коп., що становить 100 % статутного капіталу.

Відомості про фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами - учасниками фінансової установи:

- Бунін Владислав Володимирович, розмір внеску до статутного капіталу учасника фінансової установи: 6000 грн. 00 коп., що становить 100 % статутного капіталу.

 

Відомості про склад виконавчого органу фінансової установи: Кислова Валерія Сергіївна — директор

 

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: Щодо фінансової установи не порушене провадження у справі про банкрутство, не застосована процедура санації фінансової установи.

 

Відомості про процедуру ліквідації фінансової установи: не перебуває в процесі ліквідації.

 

Кожен користувач (споживач послуги з переказу коштів) має право звернутися до ТОВ "НСП" як учасника платіжної системи, а ТОВ "НСП" зобов'язане зафіксувати таке звернення у журналі звернень користувачів та розглянути його у строк до 3-х робочих днів.

Всі суперечки, що виникають між користувачами платіжної системи та ТОВ "НСП" — мають вирішуватися шляхом переговорів між сторонами. Якщо сторонам не вдається вирішити спірні питання шляхом переговорів, то вони вирішуються відповідно до процедур, встановлених правилами відповідної платіжної системи, у якій було здійснено переказ коштів, стосовно якого виникла суперечка, із залученням платіжної організації цієї платіжної системи.

Виписка з ЄДР про державну реєстрацію юридичної особи

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Ліцензія на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків

Схема структури власності ТОВ «НСП»

Повідомлення про подання відомостей про структуру власності ТОВ «НСП»